
Het boek “Engelen, dorp vereeuwigd in ansichten” bevat alle bij ons bekende ansichtkaarten, die in de loop van de afgelopen 125 jaar zijn gemaakt van gebouwen en bijzonderheden in het dorp Engelen. Deze kaarten zijn verzameld en van commentaar voorzien door Rob Gruben, de auteur van dit boek.
Deze publicatie geeft een prachtig beeld van Engelen in de afgelopen eeuw. Herkenbare afbeeldingen van het voormalige pensionaat, sluis Engelen, de Vlacievijver en natuurlijk ook bijna alle straten van de historische kern komen aan bod. De opmaak van het boek is in handen van Jan Selier. Na de eerdere publicaties “Engelen, oktober 1944 tijd van verdriet” en “Engelen tussen bevrijding en vrijheid” is ook dit boek er een dat niet mag ontbreken in uw boekenkast.
De presentatie van dit boek wordt verzorgd door Angrisa op 15 maart ’s middags om 13.00 uur in de R.K. Kerk aan de Graaf van Solmsweg. Als speciale gast ontvangen we mevr. Marianne van der Sloot wethouder van de gemeente ’s-Hertogenbosch die we het eerste exemplaar van het boek overhandigen. Naast deze presentatie viert Angrisa dit weekend ook haar 15 jarig jubileum met twee open dagen op 15 en 16 maart in kerk en pastorie, u bent van harte welkom!

links Rob Gruben (auteur) en rechts Jan Selier (opmaak)
BZB: Ben Zeer Benieuwd. Maar de auteur en de opmaker kennende moet het iets moois zijn geworden, een sierraad om te bekijken en een welkome gast tussen de andere publicaties over Engelen.
Vol verwachting….
Frans Lucas.
geboren in engelen(1955) te vadershof(schoolstraat) ben ik zeer geintereseerd in dit boek hoe kan ik dit bestellen kopen?
Hoi Wilfred. Er volgt berichtgeving op de website op welke manier je in het bezit van dit boek kunt komen! Even geduld nog!